مطالب پر بازدید
مدل قفسه کتاب فانتزی؛ طراحی های ساده و کاربردی

مدل قفسه کتاب فانتزی؛ طراحی های ساده و کاربردی

مدل قفسه کتاب فانتزی وقتی صحبت از “مدل قفسه کتاب فانتزی” میشه، اولین چیزی که به ذهنمون میاد، طراحی‌های خلاقانه و منحصر به …

مدل گلدان های کاکتوس؛ انواع کاکتوس های خانگی و دکوری

مدل گلدان های کاکتوس؛ انواع کاکتوس های خانگی و دکوری

مدل گلدان های کاکتوس وقتی صحبت از “مدل گلدان های کاکتوس” می‌شه، اولین چیزی که به ذهن میاد، زیبایی و تنوع بی‌نهایت کاکتوس‌هاست …

مدل دامن های فلورال تابستانی؛ راحت و خنک مناسب فصل گرما

مدل دامن های فلورال تابستانی؛ راحت و خنک مناسب فصل گرما

مدل دامن های فلورال تابستانی وقتی صحبت از “مدل دامن های فلورال تابستانی” می‌شه، اولین چیزی که به ذهن میاد، طرح‌های زیبا و …

مدل مانتو عبایی

مدل مانتو عبایی مشکی

مانتو های عبایی از راحت ترین و بهترین مانتو های تابستانی هستند. از این مانتوها هم در استایل های مجلسی و  هم استایل های روزمره استفاده می شود. مانتو های عبایی به دلیل تنوع بالایی که دارند برای هم افراد با سلایق مختلف مناسب خواهند بود. ما در این مطلب آلبومی از به روز ترین مدل های مانتو را برای شما آماده کرده ایم. به منظور بررسی بیشتر جدیدترین انواع مدل مانتو عبایی با ما همراه شوید.

مدل مانتو عبایی حریر

اولین تصویر مربوط به یک مدل مانتو عبایی مشکی رنگ با دیزاین آویز های طلایی رنگ دوخته شده به شکل بلند و جلو باز.

مانتو عبایی خلیجی

یکی از شیک ترین مدل های مانتو عبایی مناسب برای فصل تابستان. دوخته شده به شکل بلند و جلو بسته با دیزاین پاره سنتی قرمز رنگ کار شده در قسمت جلوی مانتو.

مدل مانتو عبایی جدید اینستاگرام

اگر به استایل های ساده و در عین حال شیک علاقه دارید این مانتو برای شما مناسب خواهد بود. مانتو عبایی دوخته شده به شکل جلو باز به رنگ مشکی.

مانتو عبایی جدید

مانتو عبایی بسیار شیک و به روز دوخته شده به شکل بلند و جلو بسته و بسیار خنک به رنگ مشکی با دیزاین با دیزاین پاره سنتی به رنگ صورتی همراه با آویز های سکه مانند.

مدل مانتو عبایی جلو بسته

مدل مانتو عبایی بلند و جلو بسته دوخته شده از حریر به رنگ مشکی مناسب برای شرکت در مجالس و مراسم های مختلف. ست شده با کفش پاشنه بلند مشکی.

مدل مانتو عبایی حریر

این مانتو عبایی برای خانم های محجبه بسیار مناسب و کاربردی خواهد بود دوخته شده از حریر آبی رنگ به شکل جلو بسته و بلند .

مدل مانتو عبایی ایرانی

مانتویی فوق العاده شیک مناسب برای خانم های خوش استایل دوخته شده به شکل بلند و جلو بسته با دیزاین لبه دوزی های ریش ریش مانند . ست شده با کفش و شال مشکی رنگ.

مدل مانتو عبایی جلو باز

یک مدل مانتو عبایی مشکی رنگ دیزاین شده با آویز و لبه دوزی سنتی دوخته شده به شکل بلند و جلو بسته. مناسب برای خانم های خوش سلیقه.

مدل مانتو عبایی مجلسی مشکی

آخرین تصویر مربوط به یک مدل مانتو عبایی مشکی رنگ و بسیار شیک تابستانی است. از این مانتو برای داشتن استایلی مجلسی و بسیار خاص استفاده کنید.

همچنین بخوانید:  مدل پیراهن حریر شیشه ای؛ این لباس های جذاب لنگه ندارند
آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 27 شهریور 1402
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله روز اول و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.