مطالب پر بازدید
مدل گاز صفحه ای؛ مناسب برای یک دیزاین بسیار جذاب

مدل گاز صفحه ای؛ مناسب برای یک دیزاین بسیار جذاب

مدل گاز صفحه ای در دنیای امروز، آشپزخانه‌ها دیگر فقط مکانی برای پخت و پز نیستند؛ آن‌ها به بخشی زیبا و کاربردی از …

مدل شومیز مجلسی زنانه؛ با دیدن این مدل ها نیازی به گشتن نیست

مدل شومیز مجلسی زنانه؛ با دیدن این مدل ها نیازی به گشتن نیست

مدل شومیز مجلسی زنانه بگذارید ابتدا با مدل شومیز مجلسی زنانه شروع کنیم. این مدل از شومیزها با طراحی‌های خاص و متنوعی که …

مدل بلوز مجلسی خوشگل دخترانه؛ زیباترین مدل ها را اینجا ببیند

مدل بلوز مجلسی خوشگل دخترانه؛ زیباترین مدل ها را اینجا ببیند

مدل بلوز مجلسی خوشگل دخترانه با تغییرات فصلی و پیشرفت‌های مداوم در دنیای مد، توجه به طراحی‌ها و مدل‌های جدید لباس برای همه …

مدل پیراهن خال خالی

 مدل لباس خال کوتاه

پیراهن های زنانه برای استفاده در انواع استایل ها و سلایق مناسب و کاربردی خواهند بود. تنوع و زیبایی بسیار زیاد این لباس ها خود دلیلی برای محبوبیت بسیار زیاد این لباس در بین بانوان است. ما در این مطلب آلبومی از انواع مدل پیراهن خال خالی را برای شما آماده کرده ایم. برای بررسی و انتخاب از بین این مدل های دوست داشتنی با ما همراه شوید.

 مدل لباس خال بلند

اولین تصویر مربوط به یک مدل پیراهن خال خالی مشکی رنگ بلند با خال خال های درشت سفید رنگ است. این پیراهن با آستین های کلوش و یقه کراواتی دیزاین شده.

 مدل لباس خالدار افغانی

پیراهن خال خالی قرمز رنگ تهیه شده به صورت بلند با دیزاین یقه قایقی کشی و کش در قسمت کمر لباس. در کنار آستین های کوتاه. انتخابی بسیار دوست داشتنی برای خانم های خوش سلیقه.

 مدل لباس خال مجلسی

از این پیراهن برای شرکت در مهمانی ها و دورهمی های مختلف استفاده کنید. تهیه شده به رنگ قرمز به شکل نسبتا بلند.این پیراهن با دیزاینی ساده و بسیار شیک برای شما مناسب خواهد بود.

 مدل لباس خال خالی زنانه

انتخابی بسیار شیک و دوست داشتنی برای شرکت در مراسم های مختل تهیه شده به رنگ سفید با خال خال های مشکی و آستین های کوتاه. مناسب برای دختر خانم های خوش سلیقه.

 مدل لباس توپ توپی مجلسی

یک مدل لباس خال خالی کوتاه و سفید رنگ با پایین تنه گلوش و بالاتنه با آستین های بلند و بندی. انتخابی دوست داشتنی برای خانم هایی با استایل امروزی و دوست داشتنی.

مدل لباس مجلسی خال بلند

تصویر مربوط به یک مدل پیراهن خال خالی یاسی رنگ با آستین های کوتاه کشی و پایین تنه چین دار است. انتخبی عالی برای استفاده در انواع استایل های مجلسی.

مدل پیراهن خال خالی دخترانه

پیراهن زنانه بلند تهیه شده از پارچه مشکی با خال خال های سفید رنگ. این لباس با آستین های کوتاه و کمربند قرمز رنگ دیزاین شده. مناسب برای خانم های خوش استایل.

مدل پیراهن خال خالی

پیراهنی بلند به رنگ مشکی با آستین های کوتاه و یقه هتی شکل. این لباس با کمربند از جنس خود لباس دیزاین شده. ست شده با کیف قهوه ای و کش پاشنه بلند.

پیراهن خال خالی دخترانه

آخرین تصویر مربوط به یک پیراهن خال خالی به رنگ آبی با خال خال های سفید رنگ با دیزاین پایین تنه کلوش و آستین های بلند با دیزاین کش.

 

همچنین بخوانید:  مدل لباس شب بلند جدید؛ با دیدن این مدل ها دیگه نیازی به گشتن نیست
آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 10 آبان 1402
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله روز اول و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.