مطالب پر بازدید
مدل هودی طرح دار؛ دختر خانم های ترند پوش عاشق این مدل ها میشن

مدل هودی طرح دار؛ دختر خانم های ترند پوش عاشق این مدل ها میشن

مدل هودی طرح دار مدل هودی طرح دار نه تنها جلوه‌ای خاص به استایل شما می‌بخشد، بلکه در دنیای مد نیز تأثیرگذار است. …

مدل لباس خانگی پشمی؛ پاییز امسال از این لباس خونگیای خوشگل بپوش

مدل لباس خانگی پشمی؛ پاییز امسال از این لباس خونگیای خوشگل بپوش

مدل لباس خانگی پشمی در دنیای امروز، که خانه‌ها تبدیل به مکانی برای استراحت و آرامش شده‌اند، لباس‌های راحتی پشمی زنانه به عنصری …

مدل پیراهن بلند گلدار دخترانه؛ بهترین مدل ها برای ایجاد یک تغییر اساسی توی استایلت

مدل پیراهن بلند گلدار دخترانه؛ بهترین مدل ها برای ایجاد یک تغییر اساسی توی استایلت

مدل پیراهن بلند گلدار در دنیای مد و پوشاک، مدل پیراهن نخی گلدار آستین بلند به عنوان یک انتخاب کلاسیک و همیشه مدرن …

زاویه سازی فک و صورت

زاویه سازی فک مردان
زاویه سازی صورت
زاویه سازی صورت گرد
زاویه سازی فک با ورزش
هزینه زاویه سازی صورت
دستگاه زاویه فک
زاویه سازی فک به انگلیسی
عوارض زاویه فک

زاویه فک به تازگی به یکی از اصلی ترین معیار های زیبایی تبدیل شده است. برخی افراد به صورت ژنتیکی زاویه فک دارند ولی برخی دیگر فاقد آن هستند. البته جای نگرانی نیست. امروزه راهکار های تهاجمی و غیر تهاجمی زیادی برای ایجاد زاویه فک به وجود آمده است. یکی از روش های زاویه سازی فک تزریق ژل است. این روش که غیر تهاجمی است هم باعث افزایش و تغییرات بسیار زیبایی در صورت و چهره شما می شود و هم تاثیرات جوان کننده از خود باقی خواهد گذاشت. این مدل راهکار های تزریقی می توانند یک راهکار عالی و مناسب به عنوان جایگزین برای روش های تهاجمی و جراحی های زیبایی باشند. در این روش با تزریق ژل چانه ها را برجسته تر جلوه خواهند داد. شما با استفاده از ایجاد زاویه فک می توانید مرز و خط بین چانه و گردن خود را بهبود ببخشید و از به چشم آمدن غبغب جلوگیری کنید.

چگونه زاویه فک داشته باشیم؟ زاویه دار کردن فک بدون جراحی

زاویه سازی فک چیست؟

اورتوژنتیک یا ایجاد زاویه فک به گونه ای یک اقدام به منظور رفع ناهنجاری ها و مشکلات فک و زیبا سازی آن است. ناهنجاری های فک می تواند در اثر دلایلی مثل گردی صورت، کوتاه بودن اندازه فک، کمبود اسکلت و … ایجاد شده باشد. علاوه بر این ها بازگردانی حجم از دست رفته یا اختلالات ژنتیکی می تواند از اهداف زاویه سازی فک باشد.

مراحل ایجاد زاویه فک کدامند؟

در اولین مرحله برای کاهش و عدم احساس درد و سوزش حاصل از تزریق ناحیه مورد نظر را به وسیله کرم های بی حسی موضعی که دارای لیدوکائین هستند بی حس خواهد شد. پیش از انجام زاویه سازی صورت به دست پزشک به طور کامل کانتور میشود. انجام کانتور سازی باعث بررسی کل صورت و ایجاد زاویه به طوری که کل عیب های آن برطرف شود می باشد. سپس بر اساس تشخیص پزشک و نظر خود فرد سرنگ با ژل، چربی یا فیلر پر شده و به ناحیه مشخص شده و مورد تزریق، تزریق میشود.

روش های زاویه سازی در ناحیه فک و صورت

راهکار های غیر جراحی یا غیر تهاجمی برای زاویه سازی با استفاده از پر کننده هایی مثل چربی و ژل صورت انجام میشود. پر کننده ها بنا بر تشخیص پزشک شما به قسمت های فک و تحتانی و بخش هایی از گردن تزریق میشود. این راه کاملا بی خطر است و تاثیر آن در لحظه اولیه قابل مشاهده است. دوره نقاهت حاصل از آن نیز بسیار کوتاه است و کبودی ایجاد شده حاصل از تزریق ظرف مدت دو الی سه روز از بین خواهد رفت. در ادامه شما را با هر دو ماده مورد استفاده در ایجاد زاویه فک آشنا میکنیم.

تزریق چربی

در تزریق با چربی، چربی که مورد استفاده قرار میگیرد از بدن خود شما خارج میشود. این چربی از نواحی مانند شکم، ران، دور ناف و یا باسن به دست می آید. از جمله مزایای این روش سازگاری ماده تزریق شده با بدن شما است زیرا چربی مورد استفاده متعلق به خود بدن شما است.

تزریق ژل

پر کننده های ژلی به نوی هم طبیعی هستند و هم مصنوعی. طبیعی به این علت که اجزای تشکیل دهنده آنها همگی در پوست موجود است، و مصنوعی به این دلیل که در آزمایشگاه ها ساخته شده است. از جمله مزایای استفاده از این روش مقرون به صرفه تر بودن، عدم وجود دوره نقاهت، بدون نیاز به مراقبت های بعد از تزریق و آبرسانی به پوست است.

مزایا ایجاد زاویه فک

🟣متقارن و هماهنگ تر شدن صورت

🟣جذاب تر و برجسته تر شدن اجزای صورت

🟣کانتور کردن و از بین بردن نواقصی مثل کوتاهی فک

🟣رفع گردی صورت

🟣زیبا تر شدن نیم رخ

🟣تناسب فک با اجزای صورت

🟣فاقد دوره نقاهت و بدون دردسر بودن

در آخر توصیه ما به شما این است که به جای استفاده از روش های تهاجمی با درد، دردسر، دوره نقاهت و هزینه بالا از روش های غیر تهاجمی و ساده تر استفاده کنید تا هم در هزینه ها و هم در وقت و زمان خود صرفه جویی کرده باشید.

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 11 مرداد 1402
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله روز اول و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.