مطالب پر بازدید
مجموعه ای از خوشگل ترین مدل های گردنبند طلا جدید

مجموعه ای از خوشگل ترین مدل های گردنبند طلا جدید

گردنبند طلا جدید امروز می‌خوام در مورد یه چیزی براتون حرف بزنم که هر دختری عاشقشه؛ یعنی چی؟ یعنی گردنبند طلا جدید! دیگه …

کلی مدل تو دل برو و خوشگل از انواع آویز گوشی فانتزی دخترانه

کلی مدل تو دل برو و خوشگل از انواع آویز گوشی فانتزی دخترانه

آویز گوشی فانتزی وقتی صحبت از گوشی‌های هوشمند و اکسسوری‌های اون‌ها میشه، اولین چیزی که به ذهن می‌رسه “آویز گوشی فانتزی” هست. این …

با این مدل های گلسر دخترانه مجلسی کلی مدل موی خوشگل داشته باش

با این مدل های گلسر دخترانه مجلسی کلی مدل موی خوشگل داشته باش

گلسر دخترانه مجلسی سلام دوستای عزیز! امروز می‌خوایم یه کم در مورد گلسر دخترانه مجلسی حرف بزنیم. می‌دونم هممون وقتی یه مهمونی یا …

آیا ازدواج مهناز افشار از روی منفعت طلبی بوده؟

ازدواج مهناز افشار

 

محمدعلی رامین، سیاستمدار و فعال فرهنگی برجسته کشور، به تازگی در واکنش به حواشی مربوط به فرزندش یاسین رامین و عروسش مهناز افشار، نامه‌ای سرگشاده منتشر کرده است. در این نامه، او به نقد و بررسی رفتارها و تصمیمات آنها پرداخته و نگرانی‌های خود را با صراحت بیان کرده است.

 

رامین در این نامه با اشاره به ساده‌لوحی فرزندش، یاسین رامین، نوشته است: “یاسین، چرا فکر می‌کردی که خیلی زرنگ هستی و بهتر از بزرگترها زندگی را می‌فهمی؟ ازدواج شماها، برای بهره‌برداری از موقعیت یکدیگر بود، نه برای تشکیل یک کانون امن و آرام خانوادگی!” او ادامه می‌دهد که مهناز افشار پس از فروپاشاندن خانواده یاسین، او را به سوی سقوط اعتقادی و سیاسی کشانده است، بدون اینکه یاسین متوجه شود که ملاک پدرش، ولی‌فقیه و ایستادن با انقلاب اسلامی در برابر اشرار جهانی بوده است.

 

رامین در ادامه به نقش مهناز افشار در ترویج بی‌حجابی و بی‌حیایی اشاره می‌کند و او را محرک شایعات و کینه‌توزی‌ها علیه یاسین می‌داند. او اظهار می‌دارد که مهناز با دریدگی تمام “لعنت به جمهوری اسلامی” می‌گوید و این رفتارها یقیناً در دنیا و آخرت او را رها نخواهد کرد. رامین از یاسین می‌خواهد که اگر هنوز ذره‌ای از اصالت و شعور در او باقی مانده است، بفهمد که بعد از سقوط کامل او، مهناز او را رها خواهد کرد.

 

او همچنین مهناز افشار را متهم می‌کند که واقعیت و مجازی را درهم ریخته و با جذابیت زنانه‌اش می‌خواهد نقش “مریم رجوی زیبا” را بازی کند، اما یاسین را مناسب این نقش نمی‌داند و پیش‌بینی می‌کند که آنها در خدمت دشمنان ایران پادویی خواهند کرد.

همچنین بخوانید:  داوری بازی های استقلال و پرسپولیس + عرب‌براقی به پرسپولیس رسید اکرمی به استقلال

 

در پایان، محمدعلی رامین می‌نویسد که نگارش این رنجنامه برای او به عنوان پدر و پدربزرگ، بازگویی تلخ‌ترین کابوس وحشتناکی است که ده سال از بیان آن اجتناب کرده است تا زندگی آنها آسیب نبیند. اما امروز، ادامه سرنوشت مشترک یاسین و مهناز را پرتگاهی مهلک می‌بیند که شاید تنها با جدا شدن از هم و درک خطر، نجات یابند.

 

این نامه با امضای محمدعلی رامین در تهران و تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ به پایان می‌رسد.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 7 خرداد 1403
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله روز اول و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.